Kurs Niemieckiego dla Zaawansowanych

 

Kurs niemieckiego dla zaawansowanych to kurs dla wszystkich, którzy kontynuują naukę języka niemieckiego. Kontynuacja opiera się, na podstawie którą dysponuje uczeń i budowaniu ciągłego progresu w języku obcym. Progres to rozszerzenie słownictwa, zautomatyzowanie gramatyki i tym samy osiągnięcie wyższej kompetencji językowej.

Czasami jest tak, że gramatyka jest „przerobiona”, słownictwo na poziomie kilku tysięcy opanowane, a nie potrafimy zbudować, jednego płynnego zdania scalając gramatykę i słownictwo w płynny ciąg wyrazów.

Dlaczego, jeśli do zbudowania tego zdania wcale nie potrzebujemy kilku tysięcy słów. Wystarczy kilkaset słów i baza gramatyczna, a niektórzy już potrafią wyprodukować przyzwoite zdanie.

Ta nieporadność łączenia gramatyki ze słownictwem jest właśnie szlifowana na kursie niemieckiego dla zaawansowanych.

To właśnie tam stawiamy pierwsze kroki w płynnym mówieniu.

Szybki Kurs Niemieckiego dla Osób Zaawansowanych

To właśnie przy niemieckim bez wychodzenia z domu przy naszej motywacji i dobrym lektorze osiągniemy sukces w mówieniu. Ta umiejętność wypowiedzenia pierwszego zdania w płynny sposób napędza do więcej. Chcemy więcej. I tu przychodzą z pomocą lektorzy Gremabo. To oni czuwają i motywują ucznia w pierwszym nieporadnym tworzeniu płynnego tekstu. Dobrane materiały dydaktyczne, program oparty 100% na progresie i maksymalne skupienie na uczniu dają bardzo szybkie rezultaty.

To właśnie wtedy zaczyna się największy rozwój poziomu językowego.

Uczeń stara się jak najwięcej energii poświęcić rozwojowi językowemu. To właśnie wtedy jest najbardziej zmotywowany do poszerzania słownictwa. Kurs języka niemieckiego dla zaawansowanych oferuje progres w szybkim opanowaniu języka, progres w usystematyzowaniu wiedzy, progres w zautomatyzowaniu gramatyki i progres w motywacji samego ucznia. A co dalej? Co dalej, kiedy już osiągniemy ten poziom zaawansowany? Poziom zaawansowany na konwersacjach po niemiecku nigdy się nie kończy.

Codziennie powstają nowe słowa, nowe połączenia, stare wyrazy nabierają nowego znaczenia. Trzeba być na bieżąco. Lektorzy Gremabo są. Dlaczego są na bieżąco? Bo ciągle śledzą żywy język, jego rozwój a poprzez pobyty za granicą mogą sprawdzić swoją wiedzę na żywo, czy wciąż jest aktualna. Aktualny, żywy język niemiecki to najwyższa wartość lektora. I tą wiedzą chcemy zarażać i motywować uczniów na kursie języka niemieckiego dla zaawansowanych.

Skontaktuj się z Nami!

KONTAKT