Niemiecki z Native Speakerem

 

 

Wydaje Ci się, że opanowałeś niemiecki? Potrzebujesz szlifu językowego? A może tylko chcesz utrzymać język na stałym poziomie? Oferta konwersacji w języku niemieckim z native speakerem jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Z niemieckim native speakerem możesz porozmawiać na każdy interesujący Cię temat. Możesz rozwiać swoje wątpliwości językowe podczas konwersacji po niemiecku. Możesz upewnić się, że dobrze wymawiasz dane słowa.

Native speaker czy niemiecki Muttersprachler to osoba władająca językiem ojczystym. Tutaj już nie masz do czynienia z lektorem języka niemieckiego, lecz z osobą, której językiem ojczystym jest niemiecki. Taka osoba myśli po niemiecku, to pierwszy język w jej głowie, naturalnie wrodzony i używany. Nawet najlepszy lektor języka niemieckiego nigdy nie będzie nativem. Dla każdego, kto uczył się języka w sposób inny, niż naturalny, ten język będzie językiem drugim, wyuczonym. Oczywiście zdarzają się lektorzy, którzy są na poziomie native, ten poziom jednak zawsze w jakimś stopniu będzie poziomem tylko bardziej lub mniej (niestety) zbliżonym do poziomu nativa. I zawsze będzie wyczuwalne, że ta osoba nativem nie jest.

Rozmowy po Niemiecku Online

Native speaker to najlepsza opcja podczas nauki języka. Skorzystajmy z niej, jeśli tylko nadarzy się okazja. To właśnie native poprawi naszą wymowę, akcent, gramatykę i nada szlif naszej wypowiedzi. Idealnie byłoby uczyć się niemieckiego bez wychodzenia z domu od razu z nativem. Nie zawsze jednak ma to sens, chyba że jest się dzieckiem. Na pewnym etapie naszego życia zaczynamy uczyć się świadomie, nabieramy świadomości językowej.

Dziecko, które ma możliwość rozwijania się w grupie niemieckojęzycznej, uczy się naturalnie, jak my naszego języka ojczystego. Słuchając i powtarzając. W pewnym wieku, gdy zaczynamy uczyć się języka jako drugiego, nawet mając 4-5 lat, uczymy się go w sposób mechaniczny. W późniejszym procesie nauki potrzebujemy native do szlifu językowego. Skorzystaj z tego i Ty. To naprawdę najlepsza propozycja, żeby w pełni wykorzystać swoje możliwości językowe.

Zapraszamy do kontaktu!

KONTAKT