Niemiecki dla Kadry Menadżerskiej i Pracowników Działu Sprzedaży

Szkolenia Biznesowe w Języku Niemieckim online i w Twojej Firmie

Czyli to, co jest naszą pasją i wieloletnim doświadczeniem.

Prowadzimy Szkolenia biznesowe w języku niemieckim dla kadry menadżerskiej oraz pracowników działów sprzedaży z zakresu:

  • Pozyskiwanie klientów. 
  • Prowadzenie negocjacji.
  • Formułowanie zapytań.
  • Ofertowanie.
  • Pisanie zaproszeń do udziału w targach i innych imprezach firmowych.
  • Obsługa reklamacji.
  • Etykieta korespondencji handlowej (reguły, gramatyka, styl).

Kadra menadżerska, Dział sprzedaży i język niemiecki to nieodłączne frazy w biznesie. Największym rynkiem zbytu w Europie Zachodniej są Niemcy, a eksport na rynek niemiecki daje ogromne możliwości. Dobra znajomość języka niemieckiego to podstawa w drodze do pozyskania dobrego klienta na lata. Niemiecki w praktyce menadżera i pracowników działów sprzedaży to gwarancja wartościowych kontaktów, co przekłada się na wzrost dochodów firmy. Niemiecki w biznesie, czy niemiecki i menadżer to know-how umożliwiające swobodne poruszanie się na rynkach zagranicznych. Niemiecki Wirtschaft bardzo ceni sobie znajomość języka niemieckiego.

Już umiejętność bardzo prostych zwrotów zyskuje sympatię naszych zachodnich sąsiadów. Język niemiecki dla kadry menadżerskiej i działów sprzedaży oferuje wiele szkół językowych. Menadżerowie i działy sprzedaży są bardzo atrakcyjną grupą w nauczaniu języka niemieckiego. Metoda nauki jest tutaj dowolna. Szkolenia dla firm z języka niemieckiego powinny oparte być na konkretnych doświadczeniach lektora, który uczy języka. Obecny lektor języka niemieckiego powinien być byłym menadżerem na rynku niemieckim. Tylko wtedy potrafi doskonale połączyć doświadczenie z przekazaniem języka niemieckiego.

szkolenie niemiecki dla kadry menadżerskiej

Język Niemiecki dla Kadry Menadżerskiej i Działu Sprzedaży

Dla tych wszystkich, którzy reprezentują firmę w siedzibie klienta. To prezes, kierownik działu i specjalista ds. sprzedaży w danej firmie. To osoba pozyskująca klienta po niemieckiej stronie. Oczywiście, że język angielski to podstawa biznesu. Jednak w dalszym ciągu Niemcy najchętniej mówią w swoim języku, przede wszystkim, kiedy w grę wchodzą duże pieniądze. Jak odbywa się kurs z dobrym lektorem? Zależnie od poziomu ucznia, oferowane są kursy nauki niemieckiego od podstaw, kurs dla średniozaawansowanych i kurs języka niemieckiego dla zaawansowanych.

Dużym powodzeniem cieszą się kursy języka niemieckiego dla kadry menadżerskiej online, jak i stacjonarnie. Najlepsze są kursy indywidualne albo w bardzo małych grupach. Kurs niemieckiego dla kadry menadżerskiej to coś więcej niż słówka. To znajomość rynku danej branży, kultury kraju oraz oczekiwań klienta.

Sprawdź nasze doświadczenie i zobacz dla jakich klientów prowadziliśmy szkolenia z języka niemieckiego. Umów się z nami na spotkanie i poznaj naszą ofertę na szkolenia z niemieckiego w biznesie dla menadżerów

język niemiecki dla kadry menadżerskiej