Szkolenia Językowe dla Firm z Niemieckiego

W każdej firmie najważniejszy jest handel. Rozmowa z klientem i sprzedanie produktu. Sprzedaż opiera się na komunikacji pomiędzy firmą a klientem. Każda firma potrzebuje dobrego handlowca, a dobry handlowiec potrzebuje bardzo dobrej znajomości języka. I tu wchodzi firma Gremabo oferująca szkolenia językowe dla firm. Niemiecki z native speakerem to nauka oparta na wiedzy językowej trenera bazującego na wiedzy handlowej menadżera. Znajomość rynku i języka to kompletna całość. Co oferuje Gremabo? Trening językowy i profesjonalne szkolenie dla firm. Gremabo przekazuje nie tylko wiedzę z zakresu języka, ale też i kulturę sprzedaży danego kraju, jak i znajomość rynku.

Lektorzy Gremabo nie są nauczycielami szkolnymi, to ludzie znający praktyczny język, a umiejętność posługiwania się nim nabyli podczas zagranicznych studiów oraz pracy na zagranicznych rynkach. Szkolenie językowe Gremabo bazuje na sprawdzonym języku na rynku zagranicznym. Szkolenie obejmuje wszystkie poziomy, a ten najwyższy nigdy się nie kończy. Trenerzy firmy Gremabo cały czas pogłębiają wiedzę z zakresu języka firmy.

Język Niemiecki dla Firm

Pracując dla zagranicznych klientów ciągle, mają do dyspozycji najnowszą wiedzę i tą wiedzą chętnie się dzielą. Szkolenie językowe to nauka od każdego poziomu. Można startować od zera i w przeciągu 3-4 miesięcy zacząć mówić w języku obcym. Wszystko zależy od motywacji ucznia. Jak odbywa się szkolenie? Szkolenie językowe dla firm może odbywać się albo kilka razy w tygodniu po kilka godzin, albo kilka razy w miesiące. Ważne jest, by była regularność. I zaangażowanie. Bez odpowiedniego zaangażowania oraz motywacji szkolenie językowe nie ma sensu.

Firmy chętnie korzystają ze szkoleń z języka niemieckiego i angielskiego. Te dwa języki stanowią bazę każdego handlu. To tylko od pracowników zależy, w jakim stopniu posiądą wiedzę językową. Materiały dydaktyczne to zbiór sytuacji, korespondencji, zachowań podczas rozmów handlowych danego kraju. Podczas konwersacji po niemiecku bazujemy na doświadczeniach własnych i doświadczeniach naszych klientów. Szkolenie językowe to długotrwały proces, w który muszą być zaangażowane obydwie strony. To nie tylko przeprowadzenie kursu dla firmy stacjonarnie czy w sieci. To również interakcja i sprawdzenie języka w sytuacjach biznesowych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszej firmy. Przyjdź z motywacją, a my zrobimy resztę.

Zapraszamy na Szkolenia Językowe dla Pracowników Firm!

KONTAKT