Kursy

Niemiecki przez Internet

By 15 września 2020 31 lipca, 2021 No Comments
niemiecki przez internet

 

 

 

 

 

Internet to niezbędne medium w trakcie nauki języków obcych. Można w nim sprawdzić reguły, wymowę, znaleźć odpowiednie ćwiczenia leksykalno gramatyczne, słownictwo, zalety można wymieniać bez końca. W obecnej sytuacji dla niektórych internet stał się jednym źródłem komunikacji. Przecież i tak cały dzień pracujemy przy komputerze. Nasza firma oferuje niemiecki przez internet i naukę online za pomocą różnych komunikatorów. Niemiecki przez internet jest dedykowany wszystkim tym, którzy będąc zabieganym, nie chcą marnować czasu na dojazd do szkoły. Chętniej włączają komputer w zaciszu domowym i uczą się języka niemieckiego w ulubionej pozycji, ulubionym miejscu oraz czasie.

Niemiecki przez Skype to idealne rozwiązanie dla zabieganych pracowników firm, którzy marzą, aby po pracy znaleźć się w domu, przebrać w dres i wygodnie, w dobrym nastroju pouczyć się niemieckiego. Takie rozwiązanie oferuje nasze szkolenie. Wybrany czas nauki, z wybranym lektorem, w wybranym miejscu. Dla kogo jeszcze dobrym rozwiązaniem jest niemiecki przez internet? Dla wszystkich, którzy chcą mieć lektora tylko dla siebie, nie krępować się w grupie, móc swobodnie dopytać, powtórzyć kilka razy, bez myśli, że stopują grupę. A może chciałbyś pouczyć się niemieckiego w parze z kimś, kogo lubisz? To również jest alternatywa dla tych, którzy nawzajem motywują się do powtarzania materiału po zajęciach. A może jesteś szefem firmy i nie na rękę Ci uczenie się wraz z podwładnymi na kursie stacjonarnym.

Indywidualny Niemiecki przez Internet

Niemiecki przez internet to doskonałe rozwiązanie. Jesteś tylko Ty i lektor. To jest Twoje 60 minut niemieckiego, a uwaga lektora skierowana jest tylko na Ciebie! Dzięki nauce niemieckiego przez internet możesz uczyć się z dowolnego miejsca na ziemi. Nieważne czy czekasz na samolot, czy jesteś po spotkaniu i musisz odreagować na konwersacji w języku niemieckim, podczas której opowiesz lektorowi o przebiegu spotkania. Oczywiście w języku obcym. Albo jesteś po całym dniu pracy i zmęczony nie masz siły wstępować na kurs gdzieś na mieście. Umawiasz się z lektorem, włączasz komputer i zaczynasz się uczyć. W Twoim tempie i w Twoim czasie. Nie potrzebujesz książek, ćwiczeń i zeszytu. Wszystkie materiały na lekcje dostarcza Ci lektor, wysyłając przed zajęciami gotowy plik. Musisz tylko włączyć komputer, ściągnąć pliki z poczty i włączyć skypa.

Niemiecki z Lektorem przez Internet

Skontaktuj się z Nami!

KONTAKT